הדפסה על מוצרים

 
 
זקוקים לפולדרים עם שם בית העסק שלכם? רוצים שלוגו חברת התיירות שלכם יופיע בכל פינה בשדה התעופה? חברת גלקו פלסט מעמידה לרשותכם שירותי הדפסה על מוצרים ברמה הגבוהה ביותר. ניתן לבצע מגוון הדפסות על היצע רחב של מוצרי איכות.

להזמנת שירותי הדפסה על מוצרים חייגו 6742683 - 03
 
 
 
הדפסה על ספר טלפונים
 
 
 
 
 
ניתן להוסיף הדפס ייחודי על מגוון מוצרים:
  • פולדרים
  • אריזות מעוצבות
  • קלסרים
  • אוגדנים
  • נרתיקים לכרטיסי טיסה ותגי מזוודה
  • ועוד
 
 
 
תיקיות מודפסות
 
 
 
 

הדפסה על מוצרים כשיווק

 
הדפסה על מוצרים, במיוחד כאלו שנמצאים בשימוש יומיומי, מאפשרת לכם להיות בתודעה של הלקוחות שלכם כל הזמן – כשהם מכניסים חומרים לאוגדנים, כשהם משתמשים בפולדר שלכם בכנס, כשהם טסים לחו"ל ועוד.צורת פרסום זו מתבררת לעיתים קרובות כיעילה מאוד, וזה בעיקר משום שאנשים שמחים לקבל מוצרים שניתן לעשות בהם שימוש במקום פליירים, שמוצאים את דרכם לפח האשפה הקרוב.
 
 

מיתוג ויצירת שם

 
חברה שיש לה את היכולת להפיק מוצרים מודפסים עם הלוגו והמסרים שלה נתפסת בקרב הלקוחות כחברה רצינית וגדולה.מיתוג זה יכול להשפיע בצורה דרמטית על הבחירות של הלקוחות הפוטנציאליים. כיום כמעט בכל תחום קיימת תחרות עזה, ומוצרים ממותגים מהווים שיטה ייחודית למשוך תשומת לב של לקוחות.
 
 
 
תיקיות לתעודות
 
 
 
 

מוצרי איכות של גלקו פלסט

 

לשירותכם בכל עת

 
חברת גלקו פלסט מספקת לכל לקוחותיה מוצרים איכותיים, עליהם מתבצעת ההדפסה. המוצרים הללו ילוו את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, כמו גם את העובדים במשרד במשך זמן רב, וכך ישמשו אמצעי פרסום נוח גם עבורכם. שיטות ההדפסה המתקדמות של גלקו פלסט מאפשרות לנו לבצע כל הדפסה ברמה מעולה, כך שהמוצרים עומדים ברמת הציפיות הגבוהה של לקוחותינו.