מתנות לחג

 
החגים מתקרבים בצעדי ענק. כן, מסתבר ששוב עברה לה עוד שנה. כמעסיקים, בוודאי חשוב לכם להעניק מתנות לעובדים לחג, גם כי כך נהוג ומקובל אולם כי יש בהן, במתנות אלה, משהו שמקרב את כל העובדים ומחזק את נאמנותם למקום העבודה. על מנת שמטרות אלה יושגו במלואן, חשוב להשקיע מחשבה בבחירת המוצרים שיינתנו. אחרי הכול, כמעסיקים בוודאי חשוב לכם שהעובדים יעריכו את מקום העבודה שלהם ולא ירגישו חלילה שמזלזלים בהם או שלא מעריכים אותם מספיק.

אין ספק, שמדובר בהחלטה לא פשוטה; מצד אחד חשוב לתת משהו שישמח את העובדים ויספק להם תחושת שייכות והערכה ומצד שני, חשוב לתת משהו שלא ניתן כבר בשנים קודמות וגם שלא יגרום לכם לחרוג מהתקציב המיועד לכך. לכן, כדאי לבצע הכנה מוקדמת מבעוד מועד, לחשוב אילו מוצרים או שירותים יעניינו את רוב העובדים שלכם ולבחור באלה שיקלעו לטעמם של הרוב ואשר לא יגרמו לכם להוצאות כספיות של מעבר לסכום שהקצבתם לכך.
 

טיפים לבחירת מתנות לעובדים:

 
 
 
 
 
רכשו מתנות שימושיות– מומלץ מאוד לחלק מוצרים שישמשו את העובד ולא יוצבו אחר כבוד על מדף נידח כאבן שאין לה הופכין או חמור מכך – ייזרקו לפח. מוצרים שימושיים משמחים ומוערכים הרבה יותר על ידי מקבליהם.
 
 
 
 
 
 
 
 
רכשו מוצרים לשימוש משרדי– עובד בחברה שיראה מדי יום את המתנה שנרכשה עבורו לכבוד החג, ידע להעריך כל יום מחדש את המקום בו הוא עובד. לכן, מומלץ לרכוש דבר מה שישלב בין שני הטיפים הראשונים הללו ויאפשר לעובד לעשות בו שימוש במשרד. דוגמאות למוצרים שכאלה: מעמד שולחני לכלי כתיבה, מעמד לכרטיסי ביקור, אלפונים, דיבוריות לטלפון הנייד, דיסק או קי ממותג עם שם החברה ועוד
 
 
 
 
 
 
 
 
בצעו סקרי עובדים– אם אתם מתחבטים ומתלבטים לגבי סוג המתנה שרכשו לעובדים שלכם (למשל – אם ההתלבטות היא בין סלסילה מתוקה ובין מתנה משרדית שימושית) אתם תמיד יכולים להעביר שאלון אנונימי בין העובדים וכך לדעת מה הם מעדיפים. כאמור, תמיד עדיף לתת מתנות לעובדים לחג שיתאימו לרוב העובדים, כדי ליצור תחושות חיוביות של שייכות ושל שביעות רצון.
 
 
 
 
 
 
 
 
רכשו מחברה–תמיד עדיף לרכוש מתנות לעובדים לחג מחברה המתמחה בשיווק מוצרים שכאלה. זאת משום שרכישה כזאת תעלה בדרך כלל הרבה פחות כסף מרכישה מחנות פרטית, המתאימה את מחיריה לקהל הפרטי.
 
 
 
 

גלקו פלסט – שיהיה חג שמח!

 
זכרו: העובדים מצפים לקבל את המתנה לחג ורואים בה סמל להערכתם (או לחוסר הערכתם) על ידי החברה, כלומר – על ידיכם. לכן, רכשו מוצרים שיכבדו אתכם ואת שמה של החברה בעיני העובדים שלכם, כי זה בהחלט יכול להשתלם לכם לטווח הרחוק.
גלקו פלסט מציעה מגוון רחב של מתנות לעובדים לחג, מתוכו תוכלו למצוא את המתנה המושלמת לעובדים שלכם.
שיהיה בהצלחה וכמובן – חג שמח!