מתנות לכנסים

 
חברת גלקו פלסט מתמחה בייצור מוצרי פרסום מקוריים ואיכותיים, המתאימים מאוד לשמש כמתנות לכנסים. נשמח להטביע עבורכם את לוגו החברה ואת שאר פרטיה על המוצר, על מנת לוודא ששמכם יגיע למרחוק, וכך לסייע לכם בפרסום ובשיווק העסק שלכם. זכרו: בחירה נכונה של מתנות לכנסים יכולה לעשות את ההבדל בין חברה טובה לבין חברה טובה ומצליחה.
 

מתנות לכנסים

 
 
כשאתם מחלקים מתנות לכנסים, ישנם מספר יתרונות חשובים ומרכזיים שיעזרו לכם מאוד לקדם את העסק או את החברה שלכם.

חשיפה אדירה של החברה – מתנות לכנסים הינן מוצרי פרסום לכל דבר ועניין. חלוקתן מאפשרת לכם להגיע לכמות גדולה של אנשים, שבזכות המתנה יזכרו אתכם גם הרבה אחרי שהכנס יסתיים. חשוב לציין כי לא מדובר כאן רק בחשיפה של שם העסק או החברה שלכם בפני האנשים שהוזמנו לכנס, אלא גם בפני חבריהם ומכריהם שיראו את המתנה ברשותם.
 
 
 
מתנות לכנסים
 
 
 
 
יצירת רושם ראשוני טוב – למרות שישנו מטבע לשון האומר "שונא מתנות יחיה", הרי שאם תבצעו חלוקת מתנות לכנסים תתחבבו באופן כמעט אוטומטי על רוב האנשים שיגיעו למקום. זאת משום שכמה שננסה להצניע את העובדה הזאת, כולנו אוהבים מתנות, ואם מדובר במתנה שגם תהיה שימושית עבורנו – נזכור את מי שנתן לנו אותה למשך זמן רב.
שוברים את הקרח
– חלוקת מתנות לכנסים עוזרת לאנשים המוזמנים לכנס להיכנס למקום ברגל ימין ובמצב רוח טוב. המתנות שוברות את הקרח המאפיין הרבה פעמים כנסים שכאלה, מעלה חיוך על פני המוזמנים ותורמת הרבה לערנותם ולהקשבתם במהלך הכנס עצמו.
 

מתנות לכנסים – מקוריות ושימושיות

 
אם החלטתם לחלק מתנות לכנסים בכנס או בתערוכה הבאה בהם אתם עתידים להשתתף, עשיתם צעד שהינו בהחלט חשוב ונכון עבורכם. באמצעות חלוקת מתנות לכנסים תגרמו לכך שהחברה או הארגון שלכם יתבלטו מעל שאר הארגונים שנציגיהם לא בחרו בדרך של חלוקת מתנות, ושהשם שלכם ייזכר למשך הרבה יותר זמן.

ישנם שני פרמטרים עיקריים בבחירת מתנות לכנסים, והם מקוריות ושימושיות. חשוב לבחור במתנות מקוריות על מנת ליצור את הבאזז, החשוב כל כך בעולם השיווק והפרסום. מתנה שתעלה חיוך על פניהם של מקבליה היא מתנה שתיזכר למשך זמן ארוך הרבה יותר מכל מתנה אחרת. המקוריות יכולה להתבטא בכך שהמתנה תהיה בעלת קשר ישיר לתחום העיסוק שלכם. כך למשל בחירה בנרתיקים לכרטיסי טיסה אם אתם חברת תיירות או חברה המספקת שירותי שליחויות (בחירה מקורית עוד יותר), ובחירה בתיקי נשיאה למחשב נייד אם אתם חברה העוסקת בתחום המחשבים, יכולות להיות בחירות מצוינות של מתנות לכנסים, שיעשו את ההבדל.