פולדרים לסוף שנה

 

 

 

פולדרים לסוף שנה להפקה איכותית ומרגשת

 
כל הורה לילד בגן ילדים, יודע שכאשר השנה נגמרת, הדבר מלווה בהתרגשות רבה עבור הילד ועבור ההורים. עוד שנה עברה והילדים גדלו - לפעמים בסוף השנה המשמעות היא שהילד גם יעבור לגן של שכבת גיל גדולה יותר, וכמובן הרגע המרגש ביותר הוא אם מדובר על סיום של גן חובה - כאשר הילד עולה לכיתה א'. כך או כך, לא משנה על איזה גיל בדיוק מדובר, הרי שאם סוף השנה הגיעה, גן הילדים צריך לדאוג לכך שתהיה מזכרת מרגשת לילדים ולהורים - אשר יקבלו פולדרים לסוף שנה. אז מה יש בפולדרים הללו, ומה כל כך מרגש בהם?


 

החשיבות של פולדר לסוף שנה בגן

 
 
מה כוללים הפולדרים? - לרוב, בתוך פולדרים לסוף שנה נמצא שני מרכיבים בסיסיים. המרכיב הראשון הוא תמונת מחזור של כל הילדים בגן. המרכיב השני הוא תמונה מוגדלת של ילד אחד - הילד שאליו יסמר הפולדר, כאשר בעצם לכל ילד יש פולדר משלו עם התמונה המוגדלת שלו, ותמונת מחזור של כל הילדים בגן, איתה הוא חזור הביתה. נוסף על כך, אפשר להוסיף כל מיני מרכיבים לפולדרים. יש למשל גני ילדים שבהם על הפולדרים יש גם כיתוב מרגש עם ברכה מצוות הגן לכל הילדים. יש גנים שבהם גם מוסיפים ציורים יפים ומשוקעים במיוחד לפולדר, ובעצם ניתן לעצב את הפולדרים הללו בכל צורה שרק רוצים!
מזכרת מרגשת לכולם - חשוב מאד לזכור כי לרוב, פולדרים לסוף שנה מיועדים הן לילדים והן להורים. אתם בתור הורים בוודאי יודעים בעצמכם כי כשהילד מקבל מזכרת מהגן, זה מאד מרגש עבורכם. אתם רואים כמה הוא גדל, רואים את חבריו, וזה עוד משהו לשמור עבור הילד ועבורכם ככל שהוא ילך ויגדל. כמו כן אסור לשכוח שגם הילדים עצמם מאד מתרגשים מכך שמחלקים להם פולדרים לסוף שנה, והם בעצמם אוהבים את הפולדר מאד בתור מזכרת מרכזית מהגן.
 
 
 
פולדרים לסוף שנה
 
 
 
 

מפיקים פולדרים באיכות גבוהה

 
אם אתם מעפילים גן ילדים ומעוניינים בפולדרים האיכותיים ביותר שיש - פנו לחברת גלקו פלסט. אנו מפיקים פולדרים איכותיים במיוחד לסוף השנה לגני ילדים, בכל גודל ובכל עיצוב שרק תרצו.