פולדרים - מחירים

 

שמירה על סדר וארגון מידע היא אחד מהאתגרים המשמעותיים ביותר בעולם המודרני

 
העולם המודרני חווה קושי אשר בכל שנות ההיסטוריה האנושית מעולם לא חווינו. קושי זה נובע מהצורך להתמודד עם כמויות אדירות של מידע וידע, הניתז אלינו כמעט בלי שנעשה כל מאמץ כדי להשיגו. בעבר, אדם ממוצע היה נחשף בכל ימי חייו לכמות חומר כתוב שלא עלתה בהרבה על המלל בעיתון סוף שבוע עבה במיוחד. כיום, עם התפתחות רשת האינטרנט ותקשורת ההמונים, אנחנו מופגזים בכל יום בהררי מידע. האתגר העומד בפני העולם, ובייחוד בפני העוסקים בתחום, הוא לאפשר שליפה מהירה של מידע מהמאגר העצום הזה. שליפה כזאת תתאפשר רק במידה ונדע לסדר את המידע בצורה איכותית, שתאפשר לנו לדעת בכל רגע נתון איפה לחפש את החומר הנחוץ לנו. לצד פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ויקרים, מבחינת פולדרים מחירים אינם מהווים כל בעיה.
 

פולדרים מהווים אפשרות בסיסית אך יעילה לאחסון, ובמחירים משתלמים

 
כאמור, בעולם הפולדרים מחירים הם לרוב הגורם המגביל האחרון, זאת בשל החיסכון העצום בכסף שבשימוש בפתרון אחסון ותיק כל כך. עם זאת, למרות שמדובר בפתרון ישן יחסית, אין זה אומר כי הוא לא פונקציונאלי. הפולדרים מאפשרים אחסון כמויות אדירות של חומר, ולמעשה פועלים בצורה בסיסית כמו תוכנת שימור ידע, המקטלגת את החומר על פי פרמטרים שונים. המחירים של הפולדרים נעים בטווח העשרות שקלים, ותלויים במספר גורמים מרכזיים:
  • עיצוב: לקוחות רבים יעדיפו מוצר מעוצב לטעמם. העיצוב יכול לכלול סידור חדשני של אמצעי הסגירה עצמו, או צביעה מקורית במיוחד. בכל מקרה, העיצוב הינו פרמטר חשוב במיוחד במחיר הפולדר, והוא משפיע עליו רבות.
  • גודל: קיים הבדל בגודל הפולדר ובכמות הניירת שהוא מסוגל להכיל. הגודל משפיע בין השאר כתלות בחומר הגלם, אשר באופן טבעי מחירו עולה לפי הכמות בה נעשה שימוש.
 

למרות הפיתוי, כאשר קונים פולדרים מחירים לא צריכים להיות שיקול מוביל

 
חשוב להקפיד לקנות פולדרים איכותיים אשר לא יהרסו בעת השימוש. לכן מחירים אינם צריכים להיות השיקול המוביל אלא איכות, ופונקציונאליות.
 

כל המידע שאתם צריכים על פולדרים מחירים

 
בלא מעט נסיבות בחיים, אתם זקוקים לפולדרים בכמות בינונית או גדולה. לעתים מדובר על פולדרים למשרד שלכם לשימוש פנימי. לעתים אלו הם פולדרים שאתם מחלקים ללקוחות שלכם. במקרים אחרים מדובר על פולדרים שאתם מחלקים בכנס מסוים למשתתפים, לעתים אלו פולדרים לגני ילדים ובתי ספר והרי נהוג לחלק פולדרים בחגים - כמו פולדרים לפורים או לראש השנה. יש עוד לא מעט נסיבות אחרות שבהן יש צורך בפולדרים. השאלה היא כמובן, מה בנוגע לנושא של פולדרים מחירים? האם אפשר למצוא פולדרים זולים? ואיך קובעים בכלל את המחיר עבור הפולדרים? הנה כמה נונים שחשוב לדעת בנושא
 

כך קובעים את העלויות ואת הטבלה של פולדרים מחירון

 
 
כמות כיסים - קודם כל, עולה השאלה כמה כיסים יהיו בפולדר שאתם מזמינים. בכל פולדר יש לפחות כיס אחד, שבו ממקמים את המסמכים השונים. באופן טבעי, פולדרים מחירים אלו כוללים שני כיסים - יהיו גם בעלויות ייצור גבוהות יותר, ולכן גם יהיו יקרים יותר. לכן, עשו חישוב איזה סוג של פולדר אתם זקוקים מבחינת הכיסים, כי בהחלט יש לכך השפעות על המחיר הסופי.
כמויות הזמנה - עוד עניין שמשפיע לא פעם על הנושא של פולדרים מחירים, זו כמות הפולדרים שאתם מזמינים. כוונתו לא רק לכך שככל שאתם מזמינים יותר פולדרים כך המחיר יהיה גבוה יותר. זה הרי ברור שהמחיר הוא עבור יחידה אחת של פולדר, שמוכפלת בכמות ההזמנות. אבל צריך להבין שרוב המקומות העסקיים שמייצרים פולדרים, עובדים לפי הזמנות גדולות. מה זה אומר? שאם אתם למשל תזמינו 50 פולדרים, המחיר שיוצא ליחידה יהיה יקר יותר מהמחיר שתעלה לכם הזמנה של 500 פולדרים. ברור שבכל זאת 5000 פולדרים יעלו יותר, אך כדי שהמחיר עדיין יהיה משתלם עבורכם, המחיר ליחידה יורד בהזמנות גדולות מאד, ויש תמיד לקחת זאת בחשבון - כי לעתים עדיף להוסיף עוד קצת יחידות להזמנה, כדי שזו תהיה משתלמת יותר מבחינת העלויות.
הדפסות על הפולדר - עוד עניין שדורש את תשומת הלב שלכם בקביעה של פולדרים מחיר, היא באשר להדפסה על הפולדר. ניתן להזמין פולדרים שאין עליהם שום כיתוב ושום הדפסה, וכמובן שהם יהיו זולים יותר לייצור ושיווק במחיר נוח יותר. מנגד, יש גם אפשרות לשיווק של פולדרים שיש עליהם הפס. גם כאן יש הבדלים - כי ישנם פולדרים אשר כוללים הדפס רק על הצד החיצוני של הפולדר, ואילו אחרים כוללים הדפס על שני צידי הפולדר, וכמובן שאלו יהיו יקרים יותר בסופו של יום.
 
 
 
פולדרים מחירים
 
 
 
 
 

רוצים לקבל הצעת מחיר?

 
 
בשביל הצעת מחיר, פנו כבר עכשיו אל גלקו פלסט- הפולדרים שלנו מצטיינים באיכות גבוהה מאד ובמענה מדויק עבור הלקוחות שלנו. צרו עמנו קשר בטלפון 073-7841655 וקבלו פרטים נוספים, או השאירו את הפרטים ליצירת קשר עמכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.