פולדרים מיוחדים

 
אם אתם רוצים פולדרים מיוחדים, אתם צריכים לדעת מאיפה לבחור אותם. יש לא מעט סגנונות מיוחדים שיכולים להבליט את העסק שלכם מעל כולם וזה הזמן לשכם לבחור נכון, לבחור בנו בגלקו פלסט. יש הרבה סיבות מדוע כדאי לכם לבחור בנו אך עצם העובדה ששנים רבות אנו פועלים בשוק ומייצרים את מוצרי הפלסטיק והפולדרים הטובים ביותר שיש, כבר מספרת לכם שאנו הבחיר הכי טובה עבורכם.
 

הניסיון עושה את שלו

 
יש הרבה חברות שיכולות לספק לכם פולדרים אך לא כולן יכולות לספק לכם את הפולדרים אתם באמת צריכים. פולדרים, קלסרים, חוצצים ומכתביות לא תהיה לכם בעיה להשיג, אך השאלה היא מה אתם מחפשים. האם אתם רוצים עוד פולדר שבסופו של דבר יעזרו לכם לרכז כמה מסמכים או להגיע לפגישה עסקית יותר מסודרים, או שאתם רוצים את הפולדרים שבסופו של דבר יהפכו את העסק שלכם להרבה יותר מרשים ומשגשג? כל בעל עסק וכל מנהלך משרד ששואל את עצמו את השאלה הזו צריך לדעת שגלקו פלסט היא החברה היחיד שנותנת לו את כל האפשרויות שיש!
 

אלו פולדרים אנו מציעים?

 
  • יש לא מעט סגנונות שונים לפולדרים והדבר הראשון שמבדיל ביניהם הו אפשרויות הסגירה. אם אתם רוצים ולדרים מיוחדים אתם צריכים לעשות את ההתאמה הכי טובה שיש שמצד אחד תיראה מעולה ומצד שני תהיה נוחה מאוד לשימוש. אצלנו תוכל ולבחור את כל הפולדרים האפשריים שיש כיום בעולם מפולדרים שנסגרים אעם סקוטש , פולדרים שנסגרים עם קליפסים, פולדרים שנזכרים עם קיפול מכני מותאם מראש וגם פולדרים שנסגרים עם גומייה. הכל כמובן יהיה באיכות הגבוהה ביותר ועמידות לאורך שנים.
  • אנו מציעים לכם את העיצובים הכי טובים שיש והאיכות מדברת בעד עצמה. כל פולדר חייב להיות ממותג כראוי כדי שיהיה אפשר להשתמש בו למטרות פרסומיות ולהכניס את שם העסק לתודעת הלקוח. עם זאת, אם לא מדובר בפולדרים מיוחדים מבחינת העיצוב אלא בפולדרים די סמליים ובנאליים, מה כבר הלקוח יבין? כשהלקוח מקבל מכם פולדר עם מידע הוא רוצה לדעת שמדובר בחברה רצינית והפולדר הוא פני החברה, הוא זה שיזכיר לו אותה.
  • כשאנו אומרים פולדרים מיוחדים אנו מתכוונים לכך ואצלנו כל האפשרויות פתוחות. פולדרים בשילוב עם שני חומרים, פולדרים מותאמים אישית לכל עסק, פולדרים תלת מימד, פולדרים מעור, פולדרים בעיצובים מרשימים והכול כמובן באיכות ההדפסה הכי גבוהה שיש. הפולדר הוא פני העסק? תנו לנו להיות הפנים שלכם! אנו נעשה את ההבדל שהעסק שלכם צריך, ואת ההבדל תוכלו לבחון במהרה.
 

פולדרים מיוחדים ללקוחות מיוחדים!

 
אנו בגלקו פלסט כבר שנים רבות מומחים במוצרי פלסטיק, פוסטרים, מכתביות ועוד מגוון רחב של מוצרים שיכולים לעשות לכם את החיים הרבה יותר קלים. אצלנו האיכות מדברת בעד עצמה ומגוון רחב של לקוחות שרק גדלים וממליצים כל יום ויום לא טועים, את המוצרים הכי טובים שמותאמים לכם אישית תוכלו לקבל רק אצלנו. אנו עובדים עם חברות קטנות וארגונים גדולים, לקוחות פרטיים ומוסדות, יוצרים מוצרי פרסום ומוצרים לבית ולמשרד ותהיו בטוחים שאצלנו תמיד תמצאו את מה שאתם צריכים בלי פשרות. עם שירות אישי, חם ואוהב, החיוך לא יירד לכם מהפנים ולו לרגע אחד!