פולדרים קשיחים

 

 

 

פולדרים קשיחים ואיכותיים במיוחד

 
כאשר מדברים על פולדרים קשיחים, הכוונה היא בדרך כלל לפולדרים אשר עשויים מנייר פרומו קשיח במיוחד. זאת אומרת שזה לא נייר רגיל אשר עלול להיקרע בקלות או להירטב - אלא מדובר על נייר הרבה יותר חזק ועבה, אשר גם ניתן למקם בתוכו (מאחר שהפולדר מורכב הרי מכיסים פנימיים) ניירות מסוגים אחרים. כך בעצם, מדובר על מוצר איכותי במיוחד. אולם, מי זקוק לפולדרים קשיחים? מתי משתמשים בהם, באילו הזדמנויות ועבור אילו מוסדות?

 

המקומות שעבורם פולדר קשיח הוא חובה

 
מקומות עבודה - בלא מעט מקומות עבודה משרדיים כיום, יש דרישה ברורה לרכישה של פולדרים קשיחים. הדרישה הזו נובעת למשל בכנסים שונים שמקום העבודה מארגן - ואז הוא מחלק את הפולדרים עם נתונים שונים עבור העובדים ועבור הקולגות. יש גם מקומות עבודה אחרים שצריכים להעביר הרבה מסמכים דווקא ללקוחות שלהם (למשל - אולמות וגני אירועים), והם יעשו את זה בתוך פולדרים קשיחים ואיכותיים. יודגש שבמקרים הללו, חשוב מאד שהפולדרים בעצמם גם יהיו מעוצבים ברמה גבוהה מאד, שיהיה עליהם את הסמל של מקום העבודה, על מנת שיהיה מיתוג נכון של העסק שלכם.
פולדר קשיח לתעודה - מקומות נוספים שבהם אפשר למצוא את הפולדרים הקשיחים, הם בתי הספר. כאשר בית הספר נותן במחצית או בסוף השנה תעודות לתלמידים שלו, הרי שיהיה מדובר על תעודות שיוגשו בתוך פולדרים קשיחים ומעוצבים. הפולדרים לרוב יהיו שני כיסים, כדי שיהיה מקום לשני החלקים של התעודה (לרוב יש חלק של ציונים וחלק של הערכה אישית). כמו כן, הפולדרים יכולים להיות מעוצבים מבחוץ באיכות יוצאת דופן. רצוי שגם מבחוץ יהיה עליהם מקום לרישום עבור המורים את שם התלמיד והכיתה. מובן שכך נותנים בסוף לתלמיד ולהוריו מזכרת מכבדת ונאה.
 
פולדרים קשיחים
 

הפולדרים שאתם מחפשים כבר כאן