קלסר גדול

 
קלסרים מגיעים במגוון רחב של צורות, צבעים, סגנונות, עוביים כאשר כל אחד מהם נועד למעשה לשימוש אחר ממשנהו ולמלא צורך או העדפה מסוימת של האדם. הקלסר הגדול הסטנדרטי טוב למגוון רחב של שימושים- החל מתיוק וכלה בשימוש לצרכי לימודים ועוד.
 

יתרונות הקלסר הגדול

 
קלסרים גדולים, כמו למשל קלסר גב 8, הם קלסרים אידיאליים לטובת צרכי תיוק ושמירה על מסמכים שכן לרוב מדובר בקלסרים קשיחים אשר נותרים זקופים בעצמם כך שניתן למקמם על גביי ארון או ספריית ספרים. קלסרים אלה אינם יקרים ומהווים הדרך האידיאלית והיעילה ביותר הקיימת כיום בשוק לשמירה על מסמכים ותיוקים אשר יש צורך בעותק הקשיח שלהם (ולא מספיק עותק ממוחשב למשל). אחד המקומות בהם זה בולט באופן מיוחד אלא משרדי עורכי הדין, שם טרם נמצא פתרון טכנולוגי לעניין המסמכים ויש צורך רב שכל המסמכים יהיו בעותק קשיח. במצבים מסוימים מגיעים גם לאלפי דפים אשר כולם קשורים לאותו הקייס ויש לוודא יותר מכל כי הם נשמרים בצורה בטוחה ומסודרת. הקלסר הגדול הוא הפתרון האידיאלי עבור אותם עורכי דין שכן הם מסוגלים להכיל כמות גדולה מאד של דפים, הטבעות שבהם נסגרות בצורה מאובטחת וחזקה ללא כל חשש להתפזרות המסמכים ועוד. בגלקו פלסט תמצאו מגוון רחב של תיקיות וקלסרים, בין היתר קלסר גדול לשימושכם וכל זאת במחירים אטרקטיביים במיוחד.
 
קלסר גדול
 

חשיבות השמירה על הסדר והארגון לתחושה האישית

 
 
 
מחקרים מהשנים האחרונות מראים כי לבני האדם תגובה טובה לסדר וארגון הבאה לידי ביטוי בהפחתת לחצים, מורל ומצב רוח טובים, תחושת יצירתיות ודמיון. כל אלה הם מרכיבים חשובים ם. שאנו רוצים לעודד בקרב עובדים, תלמידים ובעצם- בכולם. בגלקו פלסט מגוון פתרונות ארגון.