קלסר A3

 
הגודל הסטנדרטי של נייר כיום הוא A4 כאשר A3 הוא מעט גדול יותר ומידותיו הן 420 על 297 מ"מ. קלסר A3 מכיל בתוכו דפים מגודל זה, כאשר לרוב יהיה מדובר לאו דווקא במסמכים הקונבנציונאליים ביותר שניתן לדמיין.

 

שימוש בקלסר A3 לאומנות וציורים

 
פעמים רבות, אמנים וציירים, או שרטטים משתמשים בגודל הלא קונבנציונאלי והבנאלי A3 לצורכי עבודותיהם. מדובר באוכלוסייה שתהנה במיוחד מקלסר מסוג זה אשר ישמור על המסמכים הללו ויגן עליהם מפני הירטבות, לכלוך, קריעה והתפזרות. אמנים וציירים לרוב אוהבים לדעת שהאומנות שלהם בטוחה וללא כל פגע וקלסר זה הוא הפתרון המושלם עבורם.
 

קלסר A3 בעולם הרפואה

 
 
 
 
צילומים רבים שנעשה במהלך חיינו, כמו למשל צילום רנטגן, הם אינם בגדלים סטנדרטיים, אלא לרוב גדולים יותר. לשם כך יש צורך לאחסן ולשמור עליהם בקלסר המותאם לגודלם ופעמים רבות יהיה זה קלסר A3. ישנה חשיבות גדולה מאד בשמירה על מסמכים רפואיים שכאלה בצורה טובה מאד, שכן הם חשובים במיוחד ואין אנו רוצים לאבדם או שמא יתקלקלו או ייפגמו.
 
 
 
קלסר A3
 
 
 
 
 
 

חשיבות השימוש בקלסרים כאמצעי לארגון

 
הן במשרדים והן בביתנו ברמה הפרטית, ישנה חשיבות רבה לשמירה על סדר וארגון, בייחוד כשמדובר במסמכים. החשיבות נובעת בעיקר מהרצון להתייעל ולא לבזבז זמן רב בחיפושים אחר מסמך מסוים, דבר מה שנחסך מאיתנו במידה ונקפיד לתייק את כלל המסמכים שלנו בצורה טובה בקלסרים ובתיקיות תוך קטלוג וכתיבה על גביי התיקיות והקלסרים של התוכן שנמצא בתוך הקלסר, כך שיהיה ניתן לדעת מה בתוכו ללא הצורך לפתוח אותו כלל. בגלקו פלסט תמצאו מגוון רחב של קלסרים ותיקיות ובכלל, אמצעים ואביזרים שיעזרו לכם לשמור על סדר וארגון בצורה הטובה ביותר ושירות אדיב.